Invertek Drives produktai

„Invertek Drives” yra visame pasaulyje pripažintas dažnio keitiklių  gamintojas, garsėjantis inovacijomis, patikimumu ir energijos vartojimo efektyvumu. Siekdama tvarumo ir pažangiausių technologijų, „Invertek Drives” siūlo platų dažnio keitiklių asortimentą, pritaikytą įvairiems pramonės šakų poreikiams visame pasaulyje. Dėl savo atsidavimo kokybei, klientų poreikių patenkinimui ir aplinkos tausojimui jie išsiskiria kaip patikimas partneris įmonėms, ieškančioms pažangių variklių valdymo sprendimų. Patirkite tiksliosios inžinerijos ir išmaniųjų technologijų galią su „Invertek Drives” – tai efektyvumo, našumo ir tvarumo garantas jūsų projektuose

Pagrindinė dažnių keitiklių užduotis – mažinti energijos sąnaudas
„Optidrive” kintamojo dažnio pavaros padeda suderinti variklio sūkių dažnį su tiksliais kiekvienos programos reikalavimais, taupo energiją ir užtikrina geresnį valdymą.
 
Prognozuojama, kad iki 2050 m. pasaulio ekonomika išaugs daugiau nei dvigubai, todėl labai svarbu suderinti ekonomikos augimą su energijos suvartojimo ir anglies dvideginio emisijos mažinimu.
 
Tarptautinės energetikos agentūros (TEA) duomenimis, 70 % elektros energijos pramonėje ir 38 % elektros energijos pastatuose sunaudoja elektros varikliai, todėl šie du sektoriai yra pagrindiniai energijos vartojimo mažinimo, naudojant kintamojo dažnio pavaras, tikslai.

Invertek Drives pramonės šakos

Invertek Drives projektai

Optidrive variable frequency drives in a cabinet media
Biomasės jėgainė Brazilijoje
_DSC6906-2
Kavos pupelių skrudinimas naudojant Optidrive VFD
Industrial refrigeration
40% energijos taupymas pramoninio šaldymo sistemoje
Optidrive Eco GROUP 2D 3D 4N 5N (Above Curve)
Dūmų ištaukimo sistemos valdymas su Optidrive Eco
1110_Optidrive_Pumps_Hospital_web
Ligoninės vandens tiekimo optimizavimas su Optidrive Eco