Brigade dirbtinis intelektas saugo gyvybes kelyje

Brigade dirbtinio intelekto kameros iš tradicinių transporto priemonių kamerų išsiskiria įspūdingomis funkcijomis. Jose naudojama didelės raiškos (HD) kamera su integruota apdorojimo galia, kuri leidžia tiksliai nustatyti žmogaus pavidalą aptikimo diapazone, todėl gerokai sumažėja klaidingų įspėjimų. Viena iš išskirtinių šių dirbtinio intelekto kamerų ypatybių yra tai, kad jas lengva įrengti „plug and play” principu. Nors būtina rasti tinkamą kameros vietą, procesas yra nesudėtingas. Be to, šios kameros IP69K klasė reiškia, kad ji apsaugota nuo dulkių, aukštos temperatūros ir aukšto slėgio vandens patekimo. 
 
Kitas svarbus dirbtinio intelekto kamerų privalumas – itin greita reakcija. Kameros akimirksniu atpažįsta pažeidžiamus eismo dalyvius, nes kiekviena sekundė yra svarbi siekiant išvengti susidūrimų ir išgelbėti žmonių gyvybes. 
 
Pramonės ekspertai giria dirbtinio intelekto kamerų naudojimą kaip proveržį komercinių transporto priemonių saugumo srityje. Vyresnysis produktų vadybininkas Thierry Bourgeay komentavo:
 „Dirbtinio intelekto kamerų įtraukimas į „Brigade Electronics” produktų asortimentą padarys didelę įtaką komercinių transporto priemonių saugumui. Dėl savo pažangių funkcijų ir galimybių jos tampa neįkainojama priemone automobilių parkų operatoriams ir vairuotojams, užtikrinančia, kad mūsų keliai būtų saugesni ir saugesni nei bet kada anksčiau.”